image

Москаль призначає керівником лісу корупціонера

Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зробив подання на призначення начальником управління лісового господарства області Валерія Мурги.

Щойно нам повідомили джерела в управлінні лісового господарства Закарпатської ОДА, що новим начальником управління лісового господарства буде призначено Валерія Мургу.

«Губернатор Москаль вже подав подання на призначення Мурги. Він сам не розібрався в ситуації і просто подав документи на людину, на яку вказали з Києва. А Мурга за свою посаду вже розрахувався з ким потрібно в центральній владі ще минулого року», - повідомило джерело.

Нагадаємо, що Валерій Мурга вже очолював управління лісового господарства. При чому, він був з партією Віктора Балоги Єдиний Центр депутатом Закарпатської облради. Однак згодом переметнувся до фракції Партії регіонів. Зараз Валерій Мурга очолює скандально відоме Брустурянське ЛМГ. Захисники закарпатських лісів звинувачують Мургу в корупції. Свого часу активісти та мешканці сіл Усть-Чорнянського куща навіть перекривали дорогу в знак протесту проти нищівних вирубок, в чому звинувачували Валерія Мургу.

Як ми повідомляли, президент Петро Порошенко після подій у Мукачеві оголосив, що паралельно із боротьбою з контрабандистами влада починає боротьбу з лісовою мафією. Нещодавно на Закарпаття приїжджав народний депутат України, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко, який повідомив,що бійці його батальйону не дадуть лісовій мафії розкрадати закарпатські ліси.

Читайте також: Що знайшла київська перевірка в закарпатських лісах.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com