image

Москаль прокоментував відміну судом рішення Мукачівської міськради про перейменування вулиці Трудової на "тупик Москаля"

Суд ще й стягнув з Мукачівської міськради судові витрати на користь Закарпатської ОДА

Як ми повідомляли,  Мукачівський міськрайонний суд  завершив розгляд адміністративного позову Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради про визнання незаконним рішення міськради №736 від 7 липня цього року «Про перейменування назв вулиць, провулків, площ міста Мукачева».

Суд своєю постановою визнав незаконним рішення міськради і скасував його, стягнувши з відповідача на користь ОДА судові витрати в розмірі 2080 гривень.
– Своїм рішенням про перейменування декомунізованих вулиць Мукачівська міськрада продемонструвала не тільки власну юридичну безграмотність, але й цинізм, – прокоментував постанову суду голова Закарпатської ОДА  Геннадій Москаль. – І мова не про найменування моїм іменем якогось тупика (мені ці дитячі «приколи», так би мовити, до лампочки), а про перейменування вулиць Степана Бандери та Романа Шухевича – національних героїв, які поклали за Україну свої життя. На цій зневазі до героїчних постатей наголосила навіть Українська греко-католицька церква, яка назвала рішення Мукачівської міськради маніпулятивним. Тому ухвала суду є цілком закономірною як з точки зору закону, так і з точки зору моралі. До речі, мукачівська влада з тріском програла вже четвертий позов, які були ініційовані Закарпатською ОДА і особисто мною. Це доказ того, що вона систематично порушує закони і Конституцію України, що є прямою підставою для розпуску Мукачівської міськради рішенням Верховної Ради України.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com