image

Москаль просить від Гройсмана 4 мільярди

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль просить у глави уряду понад 4 мільярди гривень на ремонт закарпатських доріг

Вже другий день поспіль прес-служба Закарпатської ОДА повідомляє про те, як керівник ОДА просить у Кабміну гроші на дороги. Вчора було повідомлення про те, скільки у нас доріг і яке на них фінансування.  Сьогодні ж в ОДА вже все порахували і чітко розписали, скільки потрібно грошей і на яку дорогу. 

Всього по міжнародній трасі Київ-Чоп, за підрахунками влади Закарпаття, ремонт потягне на 650 млн. грн. Об'їзна Ужгорода може зжерти 150 млн. грн. Півмільярда Москаль просить на дорогу від Чопа до "Лужанки" через Добронь. І це при тому, що минулого року ОДА з гордістю розповідала, як на цьому відрізку якісно роблять ремонт. З не меншою гордістю ОДА розповідало про ремонт дороги від Нижніх Воріт до Міжгір'я, але тепер на ремонт потрібно 400 млн. Понад триста мільйонів просить Москаль на дорогу від Міжгір'я до Синевира, якою так гордився особисто. Ще півмільярда потрібно на дорогу через Перечинщину та Березнянщину у бік Львівщини. Майже мільярд потягне за скромними підрахунками ОДА дорога від Мукачева в бік Львова через Рогатин. 

Всього Москаль просить від Гройсмана 4,2 млрд. гривень. Тобто, 150 млн. доларів. 

Чому б Москалю не попросити 100 мільярдів? Яка різниця, яку суму закопувати у багно? Хіба не зрозуміло, що скільки б не давали сюди грошей, всі вони навесні перетворяться на лайно. І поки влада не почне вимагати гарантій від самих дорожників, які мають стелити міцний асфальт і слідкувати за станом доріг, доти не варто давати сюди і копійки. 

Адже взимку дороги псуються по одній причині - на неякісному асфальті утворюються навіть незначні тріщини, туди потрапляє волога, яка при знижені температури замерзає і розриває асфальт. Ось і все.  Мало постелити асфальт, його потрібно обслуговувати. А у нас дорожники їдуть лише латати ями.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com