image

Москаль звинуватив Балогу в плагіаті та зраді "пересічників"

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вчергове виступив проти свого головного політичного опонента в Закарпатті Віктора Балогу, якого звинуватив у крадіжці проекту закону по "пересічникам"

Прес-служба Закарпатської ОДА розповсюдила сьогодні гнівний прес-реліз щодо проекту закону про право перебування автомобілів із закордонними номерами на території України: 

Після того, як створена Геннадієм Москалем робоча група з громадських активістів разом із юристами Закарпатської митниці розробила зміни до законодавства України в частині тимчасового ввезення автомобілів з іноземними номерами, нардеп Віктор Балога «розробив» власний аналогічний законопроект і швиденько зареєстрував його у Верховній Раді. Оскільки реєстрація ідентичних законопроектів не проводиться, розгляд розроблених робочою групою змін до законодавства заблоковано.
– Балога, котрий ще недавно називав себе «газдою»  Закарпаття, роками нічого не робив для власників «іноземних» автомобілів, а після того, як нам із активістами спільними зусиллями вдалося розробити зміни і оприлюднити їх, просто вкрав їх без будь-якого обговорення з громадськістю й подав у Верховну Раду від свого імені! – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Ну, не шахрай?
12 березня текст напрацьованого робочою групою законопроекту був оприлюднений  на моєму персональному сайті, 14 березня, після поїздки в Київ і зустрічі з вищим керівництвом держави досягнуто домовленості, що законопроект на розгляд депутатів внесе голова фракції «Солідарності», координатор парламентської коаліції Юрій Луценко (про що також повідомлено на моєму сайті), а наступного дня, 15 березня, Балога реєструє вкрадений законопроект від свого імені! Тексти обох законопроектів можна порівняти нижче.
Цей панок із Завидова задумав присвоїти собі чужу роботу й показати себе захисником інтересів закарпатців, однак не врахував одного. У запропонованих змін до законодавства дуже багато недругів у тому числі серед нардепів. Луценку, як координатору парламентської коаліції, під силу знайти більшість із різних фракцій для прийняття законопроекту (хоча зробити це дуже непросто), але якщо зміни пропонує такий «стратег», як Балога, більшість про них навіть чути не схоче. Балога не тільки показав себе дрібним злодієм, але й заблокував прийняття цього важливого для Закарпаття законопроекту. Тепер, щоб винести на розгляд Верховної ради напрацьований робочою групою законопроект про «пересічку», в нього доведеться внести зміни й подавати їх, як альтернативні, а не ідентичні вкраденим Балогівським. При цьому Балогівський законопроект Верховна Рада розглядатиме в першу чергу, і якщо їх провалить (у чому мало сумнівів), не виключено, що не захоче голосувати й за пізніше подані альтернативні. Кому за це дякувати вланикам «іноземних» автомобілів, думаю, не варто згадувати.

Як ми повідомляли, наразі всі закарпатські політики намагаються піаритися на "пересічниках", бо розуміють, що це понад 40 тисяч власників автомобілів із закордонною реєстрацією, тобто потужний потенційний електорат.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com