image

Мукачівський депутат проти націоналіста Шухевича і за перейменування Закарпаття

У Мукачеві знову зріє сепаратистський скандал

Для голови Закарпатської ОДА було принциповим перейменувати одну з вулиць Мукачева на вулицю націоналіста Романа Шухевича. Ще вчора Москаль очобисто відкривав встановлені таблички з новими назвами вулиці імені Романа Шухевича, у місті, яке очолює його політичний опонент, син Віктора Балоги - Андрій. 

Москаль переконував, що Шухевич має відношення до Закарпаття, бо навіть брав участь у боях на Красному Полі і мало не загинув там. 

Іменем Шухевича у Мукачеві названо вулицю колишнього секретаря компартії Туряниці. При цьому, самі мукачівці не давали на це згоди.

І ось сьогодні депутат мукачівської міськради від партії Віктора Балоги Єдиний Центр Роберт Іванчо обурився діями Геннадія Москаля.

"Шановні Мукачівці!
Вчора голова Закарпатської облдержадміністрації Г. Москаль спеціально відвідав наше рідне місто, щоб в черговий раз збурити жителів м. Мукачево своїми неадекватними діями. 
Він своїм розпорядженням, назвав вулицю імені нашого земляка Туряниці, іншим іменем, а саме Шухевича, керуючись Законом України "Про декомунізацію". 
Так, в державі Україна, діє цей закон і я вважаю, що його треба виконувати, але виконувати в повному об'ємі.
Шухевич має таке ж відношення до нашого краю, як і те, що комуніст Сталін назвав Підкарпатську Русь " Закарпатською областю", бо наш край для нього був за Карпатами. 
Ще раз повторюю, що Підкарпатська Русь завжди була, є і буде в Європі, хоче цього хтось чи не хоче!!!
Держава Україна, частиною, якої ми є, підтвердила це прагненням безвізового режиму з Європою та Європейську інтеграцію!!!
Так, чого ж голова облдержадміністрації не виконує Закон України в повному обсязі і своїм розпорядження не перейменує комуністичну назву нашого краю на її історичну???
Може, бо москаль???", - написав Роберт Іванчо на своїй сторінці у "Фейсбук".

Нагадаємо, що подібний заклик до перейменування Закарпатської області Роберт Іванчо зробив на початку квітня цього року і цим дописом зацікавилася СБУ.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com