image

На МП Тиса затримано перевізника з 69-ма картонними коробками брендового одягу

Повертаючись після новорічно-різдвяних свят з Мілану, 31-річний чернівчанин «прихопив» з собою понад 600 одиниць брендового одягу італійської торгової марки «FRANKIE MORELLO», які не захотів декларувати, аби зекономити на оподаткуванні.

Заїхав в Україну житель Чернівеччини на митний пост «Тиса» в якості пасажира на мікроавтобусі «Мерседес-Бенц Спрінтер». У «червоному коридорі» вказав у митній декларації багаж з особистими речами, правда не вказавши точної кількості місць. Усно заперечував про наявність товару, що підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, повідомляє Закарпатська митниця.

Та коли інспектори спільно з прикордонниками провели детальний огляд вантажного відсіку мікроавтобуса, то виявили у 69-х картонних коробках не вказаний у декларації та не заявлений при усному опитуванні товар іноземного виробництва.

З’ясувалося, що пасажир вирішив без оподаткування перевезти через кордон брендовий одяг різного асортименту у кількості 602 шт. Серед одягу – чоловічі та жіночі светри, штани, майки, туніки різних моделей. До слова, в інтернет-мережі середня ціна одного светру зазначеної торгової марки коштує від 7 тис грн, майки – 3 тис грн, штанів – 5 тис грн. Тож, зрозуміло, що загальна вартість незадекларованого товару значно перевищуватиме 500 євро, що не дозволяє ввозити з-за кордону товар без оподаткування.

Виявлені речі чернівчанин не визнав своєю власністю, зіславшись, що коробки передали йому малознайомі люди в Мілані для доставки у Стрий.

Відносно пасажира складено протокол про порушення митних правил, товар потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com