image

На Ужгородщині чоловік просто так застрелив собаку

Свої дії він пояснив тим, що думав, що ця собака бродяча.

Інформацію про подію поширили у групі " Кожен має другий шанс". Троє людей пішли на пробіжку в район Анталовецької поляни і взяли з собою собак. Одна з тварин трохи шкутильгала, тому дещо відстала від групи. В цей момент відбувся постріл. В собаку вистрілив мисливець, тварина загинула на місці.

"Сьогодні ранком, наші хороші друзі, волонтери, і просто дуже хороші люди, які багато допамагають тваринам, зіткнулися з жорстокість і безкарністю мисливців!

Ситуація така:

Ранком троє знайомих з своїми собачками пішли на пробіжку, бігли біля Анталовицької поляни (роками там бігають з собаками). Всього їх було троє та три собачки, всі бігли рівненько по стежці, оскільки песик, якого застрелили, мав ваду лапки, він трохи відставав від інших собак!! Громадянин Павло (нижче його посвідчення) жорстоко застрелив собаку! Пояснив це тим, що він думав що то є бродячий пес!

Вдумайтеся люди добрі!! Думав що бродячий, і воно оце гівно ходить там і пуляє у всіх кого хоче! Поміж людей, які на пробіжці!

Зробіть його знаменитим! Урод!"

Власники собаки написали заяву в поліцію. За новим законом за вбивство тварини передбачене максимальне покарання — 3 роки позбавлення волі. За вбивство в присутності дитини — 3-5 років, і до 8-ми років, якщо зловмисник зробив це з особливою жорстокістю (повторно, колективні знущання, стосовно двох і більше тварин).

83389539_2650050938426748_7369825144455299072_n

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com