image

На Закарпатті Генпрокурора зустрінуть пікетом

Пікет уже був і сьогодні, але Генпрокурор Юрій Луценко приїде лише завтра

Сьогодні під прокуратурою Закарпатської області відбувся пікет громадських активістів. Були чутки, що Генпрокурор Юрій Луценко вже в Закарпатті, хоча насправді він відвідував Івано-Франківську область. Тим не менше, з десяток громадських активістів пікетували будівлю прокуратури. Активісти вимагають від Луценка відправити у відставку прокурора області та прокурора Володимира Янка. Вимоги також до звільнення колишнього військового прокурора Ужгородскього гарнізону Олега Ціцака, який зараз став прокурором АТО.

Активісти вважають, що верхівка обласної прокуратури "кришує" гральний бізнес в Закарпатті, тому повинна піти у відставку. А що стосується Олега Ціцака, то за ним багато "грішків". Чого варта історія з доведенням до самогубства судді Животова. Або скандал навколо вбивства (самогубства) прикордонника.

Щодо Ціцака, то видання "Донбас Реалії" провело власне дослідження щодо його статків та скандалів.

 

Активісти ж нагадують про інші скандали Олега Ціцака і готові про них розповісти Генпрокурору. Якщо, звісно, той захоче з ними завтра зустрітися. Зрештою, завтра Луценко намітив прес-конференцію для журналістів, а в ужгородських активістів є посвідчення журналістів різних закарпатських видань.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com