image

На Закарпатті деякі школи знову переводять на навчання в режимі онлайн

Коронавірус не відступає

Від 1-го вересня на Закарпатті відкрилися всі 663 середні школи. Здебільшого було вжито всі необхідні заходи, щоб не було заражень коронавірусом. Однак, зі слів першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби, у двох школах таки виявили хворих на коронавірус дітей і школи довелося закрити. Це школа в Руських Комарівцях Ужгородського району, де навчається 93 дитини, та школа в селі Лохово Мукачівського району, де навчається 225 дітей. 

Це невеликі школи і там доволі щільний контакт між учнями, тому вирішено було школи закрити на карантин, а учні навчаються дистанційно.

Орім того, захворів на коронавірус учень другого класу школи №20 в Ужгороді. Тут вирішили школу не закривати, а лише клас перевели на дистанційне навчання на період самоізоляції протягом двох тижнів. 

Наразі ситуація з коронавірусом не покращується. Загалом по Україні кількість виявлених випадків захворювання на коронавірус на добу сягає вже за три тисячі. На Закарпатті майже щодня фіксують близько сотні нових випадків. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com