image

На Закарпатті кандидатом в депутати Верховної Ради зареєстрували волоцюгу (ВІДЕО)

Односільчани кандидата просто шоковані 

Як ми розповідали, на Закарпатті ЦВК по округу №73 зареєструвала кандидатами в депутати двох Василів Брензовичів. І якщо один з них є відомою публічною особою, чинним нардепом і головою Культурного товариства угорців Закарпаття (КМКС), то про другого було нічого не відомо. Відомо лише, що він аж з гірського села Люта на Великоберезнянщині.

Журналісти вирішили навідатися в гості до цього Брензовича і запитати, чому він вирішив балотуватися не по рідному округу, а аж на Виноградівщині.

Як виявилося, той лютянський Брензович мало не бомжує. Він живе в напіврозваленому будинку і у нього явно не вистачає коштів на харчування, аж тут раптом знайшлися 42 тисячі завдатку для реєстрації кандидатом в депутати парламенту. Навіть його рідна дружина нічого не знала, що той зареєструвався кандидатом. Точніше, його зареєстрували. Шоковані селяни розповідають, що в село приїжджали якісь дивні люди і привезли тому Брензовичу купу їжі в пакетах, потім дали йому щось підписати і поїхали.

Можна не сумніватися, що цими людьми були представники або штабу Павла Балоги, або штабу Владіслава Поляка, яким явно не потрібен зайвий конкурент, який має доволі великі шанси за рахунок голосів представників угорської меншини. 

Більше дивіться в сюжеті.

 

 

0 коментарів


Написати коментар

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com