image

На Закарпатті почали реалізовувати проект з ремонту дороги до держкордону. Вартість - понад 1 млрд. грн (ВІДЕО)

Сьогодні керівники Закарпаття проінспектували початок реконструкції відрізку дороги ПП Соломоново - Велика Добронь - Яноші

Нещодавно призначений на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбук написав:

Сьогодні разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим оглянули місце початку масштабних робіт по відновленню дорожнього полотна у напрямку КПП "Соломоново" - Велика Добронь – Яноші.
Тут відновлять покриття загальною протяжністю 39,2 км, влаштують водовідвід з проїзної частини та укріплять узбіччя, встановлять нові автобусні зупинки та автопавільйони, задля безпеки руху влаштують металеве бар’єрне огородження, встановлять дорожні знаки і зроблять нову розмітку. Крім того, відремонтують шість малих мостів та шляхопровід довжиною 313 м.
Реалізує цей проєкт ТОВ «ШБУ-77», на рахунку якого вже не одна якісно відремонтована дорога на теренах Закарпаття.
Вартість проєкту перевищує 1 мільярд гривень.
Примітно, що ця ділянка дороги також дотична до дороги, що веде до майбутнього пункту пропуску «Дийда-Берегдароц». Ми мусимо працювати, щоб відкривалися нові пункти, адже потік туристів невпинно збільшується, пандемія рано чи пізно закінчиться, а полегшити перетин кордону і розвантажити діючі КПП – одне з наших першочергових завдань.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com