image

На Закарпатті правоохоронці затримали на хабарі співробітника Сервісного центру МВС

Правоохоронці на Закарпатті провели спецоперацію із затримання співробітника Сервісного центру МВС та його спільника

Затримання відбулося у момент, коли спільник-посередник передавав співробітнику Сервісного центру хабар.

Як повідомили в ДБР, у Сервісному центрі була відлагоджена злочинна схема. Клієнти, яким потрібно було ставити автомобіль на облік, отримувати номери, видавати або міняти водійські посвітчення, зверталися до посередника за послугами, а той ніс хабар від 100 до 200 доларів співробітникам Сервісного центру і ті за хабар безперешкодно та позачергово виконували роботу.

Співробітнику Сервісного центру та його спільнику-посереднику вже оголосили про підозру. Наразі вивчається питання, чи не були причетні до корупційної схеми інші спіробітники Сервісного центру МВС.

_______________________________

За клопотанням, погодженим Закарпатською обласною прокуратурою, заступника начальника одного з відділів регіонального сервісного центру МВС в області та його спільника – колишнього правоохоронця – взято під варту з можливістю внесення застави. Для службовця, якого підозрюють у одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), – це понад 198 тис. грн, а для підозрюваного в пособництві у вказаному злочині (ч. 5 ст .27 ч. 3 ст. 368 КК України)– 501 тис. грн.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com