image

На Закарпаття прибув Держсекретар МЗС Угорщини

На Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентський державний секретар Левенте Модьор.

Його зустрів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита і чиновники разом відвідали один з освітніх закладів Берегова, де впроваджується проект підвищення кваліфікації вчителів шкіл, де навчаються угорськомовні школярі. Цей проект має на меті покращення знань української мови таких вчителів. 

У межах Закону України «Про повну загальну середню освіту» регламентовано поетапний перехід до збільшення обсягу навчальних годин, які викладаються державною мовою. Так, починаючи з 5 класу кількість годин складає 20% і збільшується до 40 % - у 9 класі. У профільних класах обсяг навчального часу складатиме 60 %.

Модьор Левенте також відвідав Закарпатську обласну дитячу лікарню у Мукачеві і повідомив, що Угорщина готова допомогти у покращенні умов у лікарні.

У ці хвилини Модьор Левенте в Ужгороді передає Закарпаттю 6 автобусів від міста Веспрем. Всього Україні від Угорщини буде передано 14 таких автобусів. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com