image

На автомобільній дорозі регіонального значення Р-21 Долина - Хуст цілодобово тривають ремонтні роботи

Наразі ремонтують ділянку від Нижнього Бистрого до Березова, про це повідомив перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький.

У межах амбітного президентського проєкту Володимира Зеленського Велике будівництво планують відновити всі 84 км автошляху.

У ці дні підрядник проводить укріплюючі роботи, встановлюючи габіони. Водночас і вдень і вночі працює бригада над улаштуванням основи дорожнього одягу з крупнозернистого щільного асфальтобетону.

Аби дотриматися всіх вимог та стандартів і зробити покриття міцним та надійним, підрядник ліквідовує пучини, проводить попереднє підготовче фрезерування, влаштовує регенераційні конструктивні шари за технологією «холодний ресайклінг».

Наступний етап – нанесення фінішних шарів для ідеально рівного покриття.

У Нижньому Бистрому знаходиться єдина в світі гідроелектростанція, що розташована на двох річках одночасно – Теребле-Ріцька ГЕС. Дві річки - Теребля та Ріка - протікають тут майже паралельно, але на різних рівнях: Теребля тече на 210 метрів вище від Ріки. У місці максимального зближення відстань між Тереблею та Рікою становить лише 4 кілометри. У місці єднання можна спостерігати унікальне явище: води двох річок зовсім різні, і це видно неозброєним оком, а змішуються вони лише через кількасот метрів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com