image

На посаду голови Закарпатської Держекоінспекції знову втретє повернувся Іван Мартин

Нещодавно у Закарпатську ДЕІ повернувся на посаду начальника Іван Мартин. Це вже його третє повернення на посаду. «Допоміг йому виграти суд колишній губернатор області генерал Геннадій Москаль, котрий, скоріше за все, міг надавити на суддів своїм авторитетом», -  йдеться у повідомленні групи «Зупинимо екоцид Закарпаття».

«Ця звістка досить насторожила жителів Закарпаття, бо ті, хто знає персоналії  цих людей розуміють, що на сьогодні екологічна інспекція стане політичним інструментом для бізнесу олігархів, котрі тут бачать досить ласий шматок пирога. Однак від цього сильно постраждає природа Карпатського краю.

Громадянам відомо те, що Геннадій Москаль у добрих стосунках із олігархом і кумом путіна Віктором Медведчуком, якого судили за державну зраду і обміняли з РФ на наших полонених бранців. 

З інсайдерських джерел стало відомо, що п. Москаль пообіцяв порішати всі злобні питання з українськими олігархами на Закарпатті. Ігору Коломойському, котрий зараз знаходиться у камері – золоторудник і Свидовець, Таруті та Єфимову – встановлення 130 вітряків для початку на Боржавському хребті, Лютянка, полонина Руна. Зрештою, їх число може сягнути й до 330. Олігарху Каськіву віддадуть у розпорядження Міжгірщину. Усі об’єкти є досить потужними проектами і в той же час великою головною біллю для закарпатців», - йдеться в повідомленні.

Видання переконане, що Мартина призначили начальником Держекоінспекції саме тому, що вні буде слухняно виконувати поставлені йому завдання і закривати очі на величезні екологічні порушення, котрі можуть навіть призвести до екологічної катастрофи у краї.

Група «Зупинимо екоцид Закарпаття» наводить ряд фактів, які мала б перевірити СБУ. Зокрема, повідомляється, що Мартин від початку війни покидав територіальний простір України через КПП «Бачівськ» та Хутір Михайлівський у Сумській області 29 вересня 2021 року, 07 жовтня 2021 року. Їздив він ймовірно до своєї дружини, яка є громадянкою росії – пані Ірина Олександрівна Кульчина (Мартин) народжена 16.12.1967, яка проживає в Орлі. 11.10.2022 року, тобто після повномасштабного вторгнення РФ Іван Мартин перетнув кордон з Угорською республікою та попрямував до аеропорту м. Будапешт. Надалі авіарейсом Будапешт-Москва полетів до Москви, після чого 21.10.2022 року повернувся зворотнім шляхом.

«Мартин Іван Андрійович 01.06.2011 року заснував на території РФ ООО «АВК Гранит», яке ліквідоване 2017 року. Зрештою у Івана Мартина є російський ідентифікаційний податковий номер (ИНН 575213210225), який до теперішнього часу не скасований. Слід зазначити, що присягу державного службовця Мартин Іван Андрійович прийняв 04.01.2016 року, тобто своїми умисними діями вказав недостовірну інформацію в особистій картці державного  службовця, чим порушив ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції»

Така людина у руках олігархів буде чудовим інструментом для досягнення своїх злочинних цілей і знищення екології чарівного краю», - йдеться в повідомленні.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com