image

Нардеп Балога поширив фейк про санкції від Угорщини щодо нього

Сьогодні на власній сторінці у фейсбуці Віктор Балога зробив допис про заборону йому в’їжджати до Угорщини за його так звану «патріотичну позицію».

Знімок екрана 2023-02-15 о 19.31.16

Тобто, Балога зробив із себе такого собі ображеного на Угорщину, яка не пускає його до себе, бо той не любить угорців.

Але насправді все це брехня, така собі квола спроба змістити акценти з реальними персональними санкціями щодо нього та його оточення, які ввів Європейський Союз у зв’язку з рішенням суду про визнання його особою, котра загрожує безпеці країнам Європи.

Як повідомили журналісти іноземних видань, Віктора Балогу було затримано на кордоні з Німеччиною, коли той повертався з гірськолижного відпочинку разом зі своїм оточенням. Співробітники поліції повідомили Балозі про те, що є рішення суду щодо заборони перебування його на території ЄС терміном на 5 років з негайною депортацією протягом 24 годин в Україну.

Далі Віктора Балогу передали співробітникам австрійської поліції, ті ж своєю чергою передали нардепа словацьким правоохоронцям, які проконтролювали остаточне випровадження за межі ЄС. Тобто, про Угорщину тут мови взагалі не було, але одіозний нардеп не знайшов нічого іншого, ніж розповсюдити фейк про те, що заборона в'їзду стосується лише Угорщини.

Балога міг би легко спростувати інформацію іноземної преси щодо нього, показавши відмітку в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, де повинні стояти відмітки про виїзд в ЄС та заборону в’їзду, а також про депортацію з Угорщини, якщо, за його словами, це зробила саме Угорщина. Але він просто зробив популістський антиугорський допис і не навів жодних доказів.

Не важко здогадатися, чому Балога цього не зробив, адже при цьому йому довелось би пояснити українцям, що він та його оточення робили на гірськолижному курорті в Австрії у той час, коли триває війна і на фронті гинуть українці, захищаючи Україну від Росії та давнього бізнес-партнера Балоги в експорті зброї, яка зараз вбиває українців на війні.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com