image

Нижня Апша: масовий бунт мало не закінчився самосудом над ймовірним спільником підлітка-вбивці (ВІДЕО)

Автомобільна траса Мукачево-Рогатин була заблокована понад 8 годин

Як ми повідомляли, вчора в найбагатшому закарпатському селі Нижня Апша Тячівського району стався бунт місцевого населення. Понад 500 чоловік заблокували автомобільну трасу і вимагали справедливого покарання для підлітка-вбивці.

Згодом стало відомо, що блокування дороги тривало понад 8 годин. Людей ставало все більше. На місце події прибуло все поліцейське начальство Закарпаття. 

Як стало відомо, суд випустив вбивцю під домашній арешт, але він порушував умови арешту і його часто бачили в селі. Селяни вважають, що правоохоронні органи були підкуплені. 

Родичі загиблого хлопця переконують, що вбивця має маніакальні нахили і показали фотографії вбитого сина, який був повністю понівеченим і загинув від багатьох ножових поранень.

Окрім того, селяни стверджують, що у вбивці був спільник, який взагалі не був задіяний у кримінальному розслідуванні і перебуває на волі. Згодом селяни помітили цього спільника вбивці і мало не вчинили над ним самосуд. 

Наразі автотраса розблокована, але селяни обіцяють, що у випадку несправедливого розслідування справи повністю заблокують дорогу.

У селі Нижня Апша живе румунське населення Закарпаття.

Більше в сюжеті телеканалу "Сиріус".

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com