image

Новим головою Закарпатської облради став Володимир Чубірко

Сьогодні на сесії Закарпатської облради більшістю голосів було обрано голову ради Володимира Чубірка

Закарпатська облрада ніяк не могла обрати нового голову. Сесію постійно переносили або зривали фальшивими повідомленнями про замінування.

Через тотальну помилку вже колишнього голови облради Олексія Петрова створити в раді нову коаліцію без Рідного Закарпаття, у раді почалися протиріччя і було зрозуміло, що Слугам Народу вже не вдасться мати більшість в облраді. Окрім того, стало зрозуміло, що Слуги мають намір поміняти і голову ОДА, що, зрештою, і сталося.

Тоді активізувалося Рідне Закарпаття. Фракція провела ряд переговорів і набрала необхідну кількість штиків, щоб протягнути на голову облради Володимира Чубірка. 

Сьогоднішню сесію ні Слуги, ні їхні союзники з фракції "За Майбутнє" вже не змогли зірвати. У залі зареєструвалося 58 депутатів. Спочатку проголосували за позбавлення посади заступника голови облради Василя Іванча. Потім вирішили провести таємне голосування за обрання нового голови облради. Кандидатура була внесена лише одна - Володимир Чубірко. Результат - 37 "За". Чубірко - новий голова облради.

Під час свого виступу він сказав, що хоче об'єднати всіх депутатів заради подолання важкої політичної кризи, яка зараз утворилася на Закарпатті. А окрім того, Чубірко сказав, що його завданням є не дати називати закарпатців сепаратистами, а воїнів АТО "зеленими чоловічками", юо Закарпаття це мир і стабільність.

Василь Поляк для Prozak.info

___________________________________________

Новообраний голова облради Володимир Чубірко вніс кандидатури Андрія Шекети ("Батьківщина") на посаду першого заступника голови обласної ради, а Василя Дем'янчука ("ЄС") — на посаду заступника голови ради. За Шекету проголосувало 37 депутатів, за Дем‘янчука - 36.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com