image

Перечину виповнюється 624 роки

З Днем міста мешканців привітав Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА, звернувшись просто з будівлі Європарламенту у Брюсселі.

Масштабних святкувань через війну, звісно, не проводять, однак заплановані урочисті заходи з нагоди річниці заснування Перечина відбулися. У них узяв участь Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, місто з перших днів повномасштабного вторгнення робило все, аби підтримати захисників, створити умови для проживання вимушених переселенців, забезпечити привабливе інвестиційне поле. Ця важлива робота єднає краян навколо спільної мети і сприяє боротьбі проти ворога.

Перечин до того ж був одним із перших, хто сформував підрозділ територіальної оборони: бійці 68-го батальйону впевнено захищають нашу незалежність.

Водночас свій фронт нині тримають і освітяни, спортсмени, волонтери та кожен, хто працює. Тож з нагоди дня міста Василь Іванчо вручив почесні грамоти ОВА директору Перечинської школи мистецтв Євгену Кулі й гідесі, громадській активістці Алісі Смирній.

«Бажаю громаді й надалі розвиватися, рухатися тільки вперед і до перемоги! Щиро вірю, що завдяки нашим захисникам ювілей – 625 років – Перечин відзначить у вільній країні, яка здолала ворога», – додав Василь Іванчо.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com