image

Під час пожежі в Хусті начальник караулу врятував життя господареві

Ввечері 9 липня виникла пожежа в літній кухні, розташованій на території приватного обійстя в Хусті. Повідомлення про це надійшло до оперативно-рятувальної служби від самого власника надвірної споруди. Він саме знаходився всередині, коли помітив пожежу та викликав рятувальників.

На місце події негайно прибули бійці ДСНС та швидко локалізували пожежу. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання та зору. Тим часом внаслідок стресової ситуації 68-річному господареві стало погано. Він втратив свідомість, впав на землю і пульс у нього почав зникати. Начальник караулу Ярослав Дем’ян одразу ж взявся робити чоловікові непрямий масаж серця і не припиняв, поки не приїхала бригада екстреної медичної допомоги. Потерпілого доправили в реанімацію Хустської райлікарні, згодом перевели у відділенні кардіології.

Внаслідок пожежі вогонь знищив частину домашнього майна та побутову техніку. Суму завданих збитків, так само як і причину виникнення загоряння, встановлюють правоохоронні органи, повідомили у ДСНС.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com