image

Подвиг: Ужгородець врятував австрійську дівчину, на яку напала акула

52-річний ужгородець Михайло Волошин на курорті в Єгипті врятував від нападу акули 20-річну дівчину з Австрії

На туристичних форумах активно обговорюється випадок, який стався на Червоному морі в Єгипті. А саме в регіоні Марса-Алам. Група туристів з Австрії у Червоному морі займалася дайвінгом біля коралових рифів. Саме вчора в один з готелів цього курорту приїхав відпочивати 52-річний ужгородець Михайло Волошин з дружиною. Михайло того ж дня поплив з відеокамерою до коралових рифів робити зйомки, саме там, де були австрійські туристи. 

Як повідомляє сайт "Турпрофі", Михайло помітив, що одна молода туристка дивно себе поводить. Він підплив ближче і помітив, що на дівчину напала невелика біла акула. Акула вже вирвала шмат м'яса з тіла дівчини. На форумах розповідається, що укус був в районі нирки. Михайло не розгубився і підплив до дівчини, яка схопилася за нього. І так він плив з дівчиною аж до понтома, з якого занурювалися дайвінгісти. Акула весь час кружляла біля них, намагаючись атакувати. Михайло маневрував, а заодно кричав іншим дайвінгістам про небезпеку. До речі, дружина Михайла, коли побачила свого чоловіка, який підпливав з окривавленою дівчиною, втратила свідомість. 

Voloshin

Рятувальник з курорту був дуже здивований, бо востаннє акули тут з'являлися в 2009 році. Зазвичай у цьому місці плавали дельфіни. Саме їх і хотіла сфотографувати 20-річна туристка з Австрії. Поранену туристку вдалося врятувати. Її відвезли в лікарню Хургади. 

Сьогодні, у неділю, на всякий випадок пляж у цьому місці був закритий, щоб не допустити інших можливих нападів акул. Хоча випадок з акулою тут настільки рідкісний, що цей захід безпеки буде короткочасним.

На форумах повідомляється, що акула напала також і на одного чоловіка з Австрії і йому, щоб врятуватися, довелося випливти на коралові рифи, отримавши травми. 

Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com