image

Поліція Хуста розшукала гінеколога, який винен у смерті породіллі

Сьогодні з'явилося повідомлення пресслужби Хустської поліції, що за вчинення кримінального правопорушення (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником) розшукується житель Хуста Олександр Безручко.

З його вини у червні 2017 року загинула жінка. В минулому році Тячівський райсуд засудив лікаря до одного року ув’язнення. Тепер повідомляють, що лікар втік.

Як повідомила ведуча хустського радіо Вікторія Ковач, завдяки небайдужим громадянам, розшукованого затримано та в подальшому буде доправлено до місця призначеного судом і вирок почне діяти.

_____________________________________

Офіційна інформація від поліції:

30 липня, працівники Хустського відділу поліції отримали інформацію, що розшукуваний може перебувати в місцевій лікарні, де його й виявили. Зараз, через незадовільний стан здоров’я лікаря, він перебуває під наглядом медиків. Також чоловік знаходиться під охороною поліцейських. Як тільки стан чоловіка покращиться, його буде доставлено до установи виконання покарань.

Попередньо суд виніс чоловікові вирок, за яким його було визнано винним у неналежному виконанні професійних обов'язків. Йдеться про смерть породіллі, яка була пацієнткою даного лікаря. Судом медикові було призначено міру покарання - 1 рік позбавлення волі. Також чоловіка зобов’язали виплатити моральну та матеріальну шкоду родичам померлої. Проте медик переховувався від виконання вироку суду.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com