image

Поліція Тячівщини не підтверджує версію про маніяка в Лопухові

Всі три жертви в Лопухові Тячівського району впали з мосту і втопилися

Як повідомив начальник сектору патрульної поліції Дубівського ВП Василь Кричфалушій, 27 березня близько 19 години в Тячівський відділ поліції ГУ НП в Закарпатській області поступило повідомлення про те, що в с. Лопухово, у руслі річки Брустурянка, по вул. Калініна, виявлено тіло місцевого мешканця. Встановлено, що смерть наступила внаслідок асфіксії через утоплення. Як додав В.Кричфалушій, правоохоронці встановили, що чоловік вночі вийшов з власного будинку, а за кілька годин його знайшли мертвим.

Тижнем раніше, 19 березня знову ж таки у руслі річки Брустурянка теж було виявлено тіло чоловіка. При зовнішньому огляді ознак насильницької смерті не виявлено. Згідно з висновком лікарів, лопухівчанин загинув від утоплення. Як пізніше стало відомо, того дня він розпивав з товаришем алкоголь, після чого повертався додому через навісний міст. Швидше за все, впав саме звідти, бо отримав забоям, отриманим під час падіння.

За повідомленням сайту "Тячів", ще одного утопленика знайшли в руслі Брустурянки 25 лютого, близько 16 години, по вул. Партизанській. Причина смерті – так само утоплення у річці, куди впав з мосту.

Як ми повідомляли, місцеві мешканці Лопухова не вірять, що люди загинули самостійно. Наразі вода в річці не висока і у всіх жертв позаду розбитий череп.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com