image

Поліція не може вигнати активістів, які заблокували кабінет начальника ДМС в Закарпатті (Текст-онлайн)

"Демократичний альянс" в Закарпатті проводить піар-кампанію креативними акціями. Сьогодні активісти заблокували кабінет начальника Державної міграційної служби в Закарпатті Ігоря Михайлишина

"У керівника міграційної служби Закарпатської області Ігора Михайлишина в кабінеті! Вимагаємо присутності губернатора щодо результатів перевірки за подвійним громадянством, а також прокурора області, керівника СБУ. Яким чином "чех" може керувати міграційною установою області та мати доступ до таємної інформації???? У іншому випадку не залишимо цей кабінет!!! Усіх людей відправляють на погодження до керівника та футболять по документам. У кабінетах стоять електронні замки, заборона відеозйомки та створені інші умови для корупційних схем. З 2014 року нами виграно 6 позовів щодо незаконних дій дмс по закордонним паспортам, а віз і нині там. Ігор Михайлишин обіцяв звільнитися, якщо будуть рішення суду по їх незаконним діям, але сьогодні він вже не хоче виконувати свою обіцянку", - написав у соцмережах лідер "Демократичного альянсу", громадський активіст Олександр Пересоляк.

Сам Ігор Михайлишин по закінченні робочого дня вже покинув кабінет.

Згодом Пересоляк повідомив, що до кабінету прийшли представники поліції (серед яких і в.о. начальника ГУНП Ужгорода Володимир Улинець), які вмовляють активістів залишити кабінет.

Активісти спокійні, роблять селфі і не мають наміру покидати кабінет.

Одна з активісток, яка також бере участь в блокаді, Ілдика Терлецька пише: "У банку єдиному де люди сплачують за послугу надання закордонного паспорту не сприймають платежі без особистого підпису тобто резолюції керівника мігр служб. Людей направляють з кабінета в кабінет і вони подекуди цілими днями стоять у чергах.Складається враження що утворюються штучно такі умови для того щоб люди більше платили щоб вирішити питання".

Деякі активісти вирішили допомогти своїм колегам наладити відео-трансляцію.

Суть протесту активістів у тому, що ще навесні поліція зупинила за порушення правил дорожнього руху начальника ДМС в Закарпатській області Ігоря Михайлишина. Михайлишин надав поліцейським водійське посвідчення Чеської Республіки.

Активісти протестують проти того, що начальник ДМС в Закарпатті є громадянином Чехії. Хоча, насправді, він не жє таким громадянином, а отримання водійського посвідчення іншої країни не є злочином і широко практикується. 

Щойно, 21.35, до кабінету повернувся Ігор Михайлишин.

Активісти продовжують розважатися. Олександр Пересоляк розмістив чергове фото і підписав: "Ігор Володимирович" хоче нас задобрити конфетами".

По першій годині ночі начальник ДМС в Закарпатській області Ігор Михайлишин покинув власний кабінет, у якому залишилися лише троє блокувальників.

Близько другої години ночі лідер "Демальянсу" розмістив відео.

Близько 8-ї години ранку пікетувальники припинили акцію.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com