image

Поліція та рагулі: Резонансне відео із затриманням п'яного водія на Закарпатті розділило громадську думку (ВІДЕО 18+)

Відео, на якому поліцейські затримують п'яного водія у Мукачеві викликало великий резонанс і громада поділилася у думках щодо цього інциденту

Протягом доби патрульна поліція Ужгорода та Мукачева затримує в середньому 5-6 п'яних водіїв за кермом. Час від часу такі затримання проходять зі скандалами. Водії намагаються заперечувати свою вину і навіть ведуть себе агресивно щодо поліцейських.

Однак затримання у Мукачеві п'яного водія на вулиці Матросова набуло резонансу. Варто зазначити, що поліцейські отримали анонімне телефонне повідомлення про те, що в бік вулиці Матросова рухається автомобіль з п'яним водієм. Після зупинки автомобіля водій вів себе агресивно і поліцейські вирішили одягнути на нього кайданки. Але це довго не вдавалося зробити. Водій пручався і навіть вдарив поліцейську коліном в голову.

За цим дійством спостерігала група п'яних молодиків, які і зафільмували затримання. Власне поведінка цих молодиків була неадекватною і вони самі "напрошувалися" на затримання. Молодики були явно на боці водія і агресивно коментували дії поліції. Обережно, ненормативна лексика.

 

Після оприлюднення відео в соцмережах було маса коментарів. На жаль, більшість із них була направлена проти дій поліцейських. При цьому, зверталася увага на непрофесійні дії поліцейських. Найбільш прикро, що коментатори користувалися заїждженою фразою: "Ліпше най з бандитами порядок наведуть, а не п'яних крутять".

Тим не менше, була й інша реакція. Дехто з коментаторів просив навіть поліцейське начальство відзначити патрульних і покарати молодиків, які були поруч під час затримання, бо їхніх діях було ряд моментів, за які також несуть відповідальність. До прикладу, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях.

Це затримання ще раз показало, що громада не готова до певних правил і виконання законів.  І громада не сприймає поліцію, як орган, який захищає законність.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com