image

Поліція затримала активіста Данацка за розбитий кувалдою замок прокуратури Ужгорода

Патрульна поліція Ужгорода затримала громадського активіста Івана Данацка за те, що він кувалдою розбив кодовий замок на дверях прокуратури Ужгорода

Сьогодні громадський активіст Іван Данацко навідався до прокуратури міста Ужгорода і збив кувалдою кодовий замок. Як повідомляють ЗМІ, Данацко мав намір йти і до мерії, щоб збити замок і на дверяж мера Ужгорода Богдана Андріїва, однак був затриманий патрульною поліцією. 

Нагадаємо, що тривалий час Іван Данацко проводив індивідуальну протестну акцію перед будівлею Закарпатської ОДА, гучно назвавши її "Тарифним Майданом". Данацка так ніхто і не підтримав.

Останнім часом він намгається бути присутнім на всіх протестних акціях. Зокрема, на нещодавній акції з блокування держкордону на КПП "Ужгород" "пересічниками", Данацко також там був і вихвалявся тим, що варить блокувальникам бограч. 

У соцмережах коментують дії Івана Данацка щодо збивання кодових замків і головною думкою є те, що Іван Данацко втрачає відчуття монополії в протестному русі Закарпаття. Особливо після не менш абсурдного блокування активістами "Демальянсу" кабінету голови ДМС Ігоря Михайлишина.

"Пересоляк з Данацком змагаються у революційності, а все це нагадує змагання двох маргіналів за славу", - пишуть в соцмережах.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com