image

Понад 300 вантажівок накопичилося в черзі перед КПП "Ужгород". Далекобійники перекрили трасу (ВІДЕО)

Інколи доходить до бійок між закарпатськими далекобійниками та іногородніми 

Як повідомили в Чопському прикордонному загоні, наразі понад 300 вантажівок накопичилося перед КПП "Ужгород" на словацько-українському кордоні.

І якщо раніше велике скупчення автомобілів було через обмеження урядом Польщі кількості дозволів для транзит вантажівок, то зараз ситуація типова - вантажівки накопичилися через те, що Євросоюз забороняє рух вантажівок протягом вихідних. 

Тим не менше, час від часу на кордоні виникають конфліктні ситуації. Як розповідають водії деяких вантажівок з-за меж Закарпаття, без черги намагаються проїхати саме закарпатські автомобілі. Для цього вони навіть використовують схему, коли в чергу вклинюється легковий автомобіль, щоб потім "розчистити" місце для вантажівки.

Вантажівки без черги їдуть з двох боків: одні проїжджають з дороги, яка веде з Перечина, а інші із зустрічної смуги.

Закарпатські ж водії кажуть, що вони їдуть без черги, бо у них немає вантажу і їм не потрібен час для митної перевірки. Деякі кажуть, що везуть продукти, які швидко псуються, тому також мають пріоритетне право на проїзд.

Тим не менше, іногородні вантажівки перекрили проїзд. На місце виїхали три бригади патрульних. У поліції пообіцяли вияснити у прикордонників, які автомобілі мають право проїхати без черги. 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com