image

Пострадянська культурна розруха в Закарпатті - Будинок Культури в селі Калини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ми продовжуємо серію публікацій пострадянської розрухи в Закарпатті. Цього разу покажемо зруйнований величезний Будинок культури в селі Калини на Тячівщині

У нас була серія фоторепортажів про смерть крупний промисловий об'єктів, гігантів-годувальників, у Закарпатській області: про зруйнований вертолітний завод у Дубовому, завод "Стеатит" в Перечині чи "Селена" у Міжгір'ї.

На жаль, з розпадом СРСР в Закарпатті були знищені і ряд культурних об'єктів. Про сільські клуби чи бібліотеки краще помовчати. Але нашу увагу звернула доля крупного Будинку Культури в селі Калини на Тячівщині.

Ми повідомляли про те, що наш кореспондент Траян Мустяце разом з активісткою Оксаною Кузьменко наразі перебуває у Вікіекспедиції, метою якої є наповнити статті про Закарпаття новим текстовим матеріалом та фотографіями.

І ось яким вони побачили величезний зруйнований Будинок культури у Калинах.

bjbj zzzzz yyyy pppp oooo 13957482_809481185819677_2115757148_n

"Фото, які не потраплять у Вікіпедію. Це Будинок Культури у селі Калини. Мав бути одним із найпотужніших в регіоні. Думаю, що навіть Степан Гіга зацінив би масштаб сцени. Проте, як буває у нашій чудо-країні, будівлю почали зводити, гроші розпиляли і потім на все поклали великий болт. Тому, у висновку маємо маргінально-притонний будинок. Напівсмітник, напівсвинарник", - написала після побаченого Оксана Кузьменко.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com