image

Пожежа в циганському таборі на Закарпатті сталася в результаті кланових розбірок (ВІДЕО)

Пожежа у циганському таборі Великого Березного 1 серпня була підпалом і є результатом розбірок циганських родин Дьордів та Сурмаїв

Про це свідчить і звернення до керівників правоохоронних органів України від циганської родини Сурмаїв, яка переконує, що на неї нападають члени родини Дьордів, а правоохоронці Великого Березного не реагують на ці напади.

Цей лист-звернення підготували правозахисники, які "смакували" фактами розправи. З листа випливає, що ще в липні минулого року був перший крупний напад представників родини Дьордів на родину Сурмаїв. Тоді було побито десятки людей та дітей, розбито меблі та інше майно. Йдеться про те, що нападники навіть отримали умовні терміни і після того ще більше почали тиснути на родину Сурмаїв, яка нараховує до 70-ти членів. 

Ми повідомляли про те, що 1 серпня була пожежа у циганському таборі Великого Березного. Саме тоді згорів один з будинків Сурмаїв, які вважають, що це також факт помсти родини Дьордів. Будинок був зачиненим, а електрики у ньому немає. Тобто, очевидним є факт підпалу, - вважають Сурмаї.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com