image

Прокуратура Закарпаття просить суд звільнити від відповідальності двох провокаторів, бо вони вказали на російських замовників

Прокуратура Закарпатської області звернулась до Ужгородського міськрайонного суду з клопотанням про звільнення двох підозрюваних у державній зраді громадян України від відповідальності.

Про це УНН повідомила речниця прокуратури Закарпатської області Марина Безега.
«Вказані особи добровільно з’явилися до правоохоронних органів з повідомленнями про свій зв'язок з іноземною державою та про отримане злочинне завдання від представників Російської Федерації. Враховуючи, що відповідно до ч. 1 ст. 285 КПК України особа звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених законом України про кримінальну відповідальність, а ч. 2 ст. 111 КК України такий випадок передбачено, прокуратура Закарпатської області звернулась до Ужгородського міськрайонного суду з клопотанням про звільнення підозрюваних від відповідальності в порядку, встановленому КПК України», – повідомила М. Безега.
Як повідомили УНН у прес-службі Ужгородського міськрайонного суду, прокуратурою Закарпатської області дійсно скеровано до суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності зазначених осіб.
"Суд дослідить матеріали та обставини справи та визначить, чи задовільняти дане клопотання прокуратури. Дати судових засідань вже призначено", – зазначила речниця Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш.
Водночас, у суді заперечили попередню інформацію прокуратури про скерування до суду обвинувального акту щодо осіб, яких підозрюють у державній зраді.
Нагадаємо, 21 липня прокуратура Закарпатської області скерувала до Ужгородського міськрайонного суду обвинувальний акт щодо двох громадян України, яких обвинувачують у державній зраді.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com