image

Промерська більшість проголосувала за надання фірмі родини мера Ужгорода понад 22 мільйона гривень з міського бюджету

Більшість депутатів Ужгородської міськради, які підпорядковані меру Богдану Андріїву, проголосували за виділення з бюджету 22,7 мільйона гривень на так звані компенсації пасажирських перевезень пільговиків.

Виділення додаткових коштів на пільгові перевезення в Ужгороді вже були в центрі уваги. 

Мова йде про те, що підприємства, які здійснюють перевезення перебувають у власності родини мера Богдана Андріїва. Раніше влада міста вже підняла тарифи на перевезення, а потім ще й виділила з бюджету понад 13 мільйонів гривень на перевезення пільговиків. І ось зараз вже депутати вирішили виділити 22 мільйони гривень.

Звичайно, що у залі звучали заперечення. Сам Богдан Андріїв сказав, що не буде голосувати через конфлікт інтересів, але він добре знав, що має необхідну кількість голосів серед депутатського корпусу. 

Залежний від мера керівник управління соцзахисту Ужгородської міської ради Андрій Біксей переконував, що в місті 26 тисяч пільговиків (кожен 4?), тому такі гроші потрібні і промерська більшість з 20-ти депутатів таки проголосувала за те, щоб 22 мільйони грошей ужгородців перейшли в приватні кишені родини мера.

Скоріше за все, мер Богдан Андріїв розуміє, що довго такі фінансові афери з маршрутними перевезеннями проводити не вдасться, тому пообіцяв, що ще цього року в місті буде створене комунальне підприємство пасажирських перевезень, як це було зроблено в Мукачеві.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com