image

Пропускний пункт на держкордоні заблокований через небажання українців декларувати багаж (ВІДЕО)

Звикли давати хабарі

Як ми повідомляли, на українсько-угорському кордоні на КПП Тиса утворилися затори з автомобілів, бо деякі власники транспортних засобів заблокували рух.

Спочатку ті водії та пасажири, які блокували рух автомобілів пояснювали причину своїх дій тим, що занадто повільно працюють українські митники та прикордонники. 

Прикордонники ж повідомили банальну річ - водії та пасажири цих транспортних засобів... не хочуть проходити звичайні митні процедури. Точніше, відмовляються декларувати товар.

Все просто, тисячі мікроавтобусів везли з Італії та інших країн до України багато різного товару. Цей товар або передавали заробітчани додому, або купувався там перевізниками для численних магазинів в Україні.

І якщо раніше прикордонники та митники фактично не перевіряли цей товар, бо навіть була встановлена такса за вільний проїзд (від 50 до 200 євро залежно від кількості товару), то зараз митники не пропускають цей товар без декларування і вимагають документи на підтвердження вартості товару. 

Звичайно, що у багатьох українців, які везуть такий товар, ніяких паперів на нього немає. Або папери є, але вони не хочуть платити митні збори. Тому і виник конфлікт. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com