image

Псевдоактивісти нанесуть черговий удар по звичайним громадянам: на Закарпатті перекриють автотраси

Псевдоактивісти з маргінальної організації "Доста - Закарпаття" планують перекрити міжнародну трасу Київ-Чоп у районі Нижніх Воріт у Воловецькому районі

Про це йдеться у відеозверненні лідера ГО "Доста - Закарпаття" Павла Павлова.

 

Для звернення достатньо було і двох хвилин, однак вийшло, як завжди. Павлов знову зайнявся самолюбством і переливав з пустого в порожнє до тих пір, поки не скінчився заряд батареї. Промова Павлова знову ж таки не відзначалася інтелектом і говорив він примітивно і, як зазвичай, з насупленими виразом обличчя, щоб додати серйозності та сердитості.

Акцію псевдоактивісти запланували на ранок 19 листопада. Ця акція ніби має відбутися в рамках загальноукраїнської акції непокори так званих "євробляхерів", які вважають, що прийнятий Верховною Радою закон про пільгове розмитнення автомобілів не задовольняє їхніх інтересів. Інтереси "євробляхерів" були в тому, щоб у формулі коефіцієнт терміну виробництва автомобіля не враховувався. Тобто, щоб можна було завозити старий непотріб і вартість розмитнення від цього не залежала. 

Наші ж псевдоактивісти-євробляхери пішли ще далі і вимагають не лише відміни прийнятого закону про пільгове розмитнення, але й додали туди ще кілька пунктів, серед яких і зниження цін на пальне, на газ, на дрова. тут таки і погані дороги і навіть нафтотруба. Тобто, за популізмом наші псевдоактивісти переплюнули всіх ляшків і тимошенок разом взятих.

Всі вимоги Павлов зафіксував на листівці, які будуть роздавати "всім закарпатцям". Ось це вже хороша ідея, бо закарпатці побачать грамотність Павлова та його холуїв. 

46142963_725438391164621_413385602898067456_n

Можливо, редакція не пропустить мій допис через певну грубість, але вже також хочу сказати псевдоактивістам з ГО "Доста": а може вже доста дурити людей?. Яким чином ви боретеся проти влади, перекриваючи дороги? Хто з влади, яка відповідає за розмитнення чи ціну на бензин, буде їхати по цій дорозі, яку ви перекриєте? По цій дорозі будуть їхати звичайні люди. Хтось когось буде відвозити до лікарні, хтось буде їхати по терміновим справам, хтось у відрядження і так далі. І всім їм ви перекриєте дорогу і заберете у них дорогоцінний час своєю безглуздою акцією. Ви хоч усвідомлюєте, скільки людей вас матюкатимуть? Чому б вам не перекрити виїзд з двору якогось відповідального чиновника? Чому через вас телепнів повинні страждати прості люди? Граєтеся у героїв і виразників інтересів мас? Та нас плювати хочуть люди, бо ж для того, щоб вам повірили і за вами пішли, потрібно здобути елементарну довіру серед людей. А цю довіру можна здобути лише раціональними та корисними вчинками, а не вашою примітивною бравадою з перекриттям доріг.

Я не виключаю, що  на акцію прийде немало людей. Бо народ дійсно зневірений і тому багато так псевдоактивістів цим користуються і роздмухують в суспільстві зрадофільство. Але якщо ви хочете здобути довіру суспільства, то зробіть щось корисне для суспільства, а не лише виголошуйте зрадофільні лозунги. У мене все. 

Йосип Лозінський, простий закарпатець

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com