image

Радикальні українські націоналісти погрожують закарпатським угорцям. Міністр МВС пообіцяв присікати такі погрози

Це схоже на провокацію 

У соцмережах з'явилося відео, на якому представник ультранаціоналістичної організації Правий Сектор у камуфляжі та балаклаві погрожує закарпатським угорцям.

Людина стоїть перед дорожнім знаком міста Берегово, де проживають етнічні угорці. 

Націоналіст каже, що представники його організації уважно стежать за кожним закарпатським угорцем, який має паспорт громадянина Угорщини і у потрібний час націоналісти прийдуть за угорцями та їхніми дітьми.

Це відео згодом було видалено з мережі You-Tube.

На це відео на своїй сторінці у Фейсбук прореагував міністр МВС Арсен Аваков, який засудив спроби залякування і повідомив, що у правоохоронців достатньо сил, щоб захистити громадян України.

"Провокатори, які погрожують українцям угорського походження, – це вороги держави. Прикладемо всі зусилля, щоб їх викрити і покарати", - написав Аваков.

При цьому, більшість коментарів під цим дописом були на захист українських націоналістів і категорично ворожі проти закарпатських угорців. 

Варто зазначити, що відео могло бути зроблене не націоналістами, а провокаторами на замовлення Росії з метою подальшого розпалювання національної ворожнечі на Закарпатті і розхитування ситуації. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com