image

Розслідування щодо закарпатського браконьєра-лісничого контролюватиме Київ

Вбивство лісничим червонокнижних тварин викликало обурення в Держагентстві лісових ресурсів 

Дикий випадок на Закарпатті, коли лісничий вбив рись та тетерука і хизується фотографіями, викликав обурення навіть у Державному агентстві лісових ресурсів України. Київ контролюватиме розслідування цього інциденту.

"У зв’язку з оприлюдненою 13 листопада інформацією в соціальній мережі Facebook щодо «відстрілу рисі та інших тварин, занесених до Червоної книги України» лісничим Устеріцкого лісництва державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Державне агентство лісових ресурсів повідомляє.

Незаконний відстріл тварин є злочином, за який передбачена відповідальність, зокрема, за вбивство червонокнижних видів тварин передбачена кримінальна відповідальність.

Держлісагентство жорстко засуджує будь-які подібні дії, особливо, якщо вони могли бути вчинені працівниками лісової галузі України.

З метою з’ясування всіх обставин та перевірки інформації, викладеної у соціальній мережі Facebook, Держлісагентство ініціювало службове розслідування стосовно лісничого, про якого йдеться у публікації, і на цей час відсторонило його від виконання посадових обов’язків.

У разі підтвердження інформації будуть вжиті відповідні заходи. Про результати розслідування буде повідомлено додатково", - повідомляється на сторінці Держагентства лісових ресурсів у " Фейсбук". 

Як ми повідомляли, лісничий Володимир Кабаль разом із своїм сином вбили рись і хизувалися фотографіями. 

Керівник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга повідомив, що лісничого відсторонено на період службового розслідування. 

0 коментарів


Написати коментар

Loading...