image

Що було сьогодні на сесії Ужгородської міськради

 

Сьогодні ужгородські депутати зібралися на чергову сесію і дуже швидко розійшлися, до того ж, на невизначений термін. Земельні ділянки учасникам АТО так і не виділили, як і не розглянули скандальні земельні питання щодо приватизації землі у внутрішньому дворику "Совиного гнізда". Зате заборонили будівництво гаражів на Легоцького й виділили кошти на реконструкцію історичної частини Ужгорода. 

Депутати двічі ставили на включення до порядку денного питання виділення землі учасникам АТО, і двічі безрезультатно. Після цього мер Ужгорода Віктор Погорелов несподівано закрив засідання – оголосив перерву у сесії, а про її продовження не сказав. Відтак протягом якого часу депутати будуть відпочивати - наразі незрозуміло.  

Що буде з "Совиним гніздом"?

Сьогодні міська рада не розглянула скандальні земельні питання щодо приватизації землі у внутрішньому дворику "Совиного гнізда". Неподалік нього, на терасі одного з кафе вже розпочалися ремонтні роботи. Вчора з'явилася інформація про те, що міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов та генеральний директор ТОВ «Будівельної компанії «Трансбуд» Володимир Марценюк підписали договір на виконання реставраційних робіт пам’ятки історії та архітектури «Совине гніздо». «Відповідно до договору, завершимо реставрацію не пізніше 31 жовтня цього року», – повідомив генеральний директор ТОВ «Будівельної компанії «Трансбуд».

65 тисяч доларів на реконструкцію історичного центру 

Сьогодні депутати виділили кошти на ремонт покрівель в історичній частині міста - 6,7 млн грн., а на відновлення фасадів – 6,6 млн.

Чималу суму грошей на реконструкції в Ужгороді виділять із Програми розвитку ООН. Про це повідомив під час сесії керівник департаменту міського господарства Олександр Костенчук. Відновлення розраховане на 2015-2016 роки. Крім того, кілька приватних організацій також хочуть взяти участь у фінансуванні. 

Гроші на прапори

Під час сесії депутати проголосували за виділення 99 тисяч гривень на державні прапори. Відповідні зміни внесено у Програму соціально-економічного розвитку міста та бюджету Ужгорода. Прапори встановлять на бюджетних установах міста.

"Водоканалу" 2,5 мільйони не дісталися

"Водоканалу" не виділять 2 451 000,00 грн., оскільки відповідний проект рішення не набрав достатньої кількості голосів під час сесії 9 липня. Віктор Погорєлов двічі поставив це питаня, однак двічі воно не набрало достатньої кількості голосів депутатів. Оскільки гроші не виділили, а борги за електроенергію залишаються, то невдовзі можна очікувати чергову епопею з відключенням моди у місті. 

У котельні на Балагоєва будуть боксувати

Під час сесії Ужгородської міської ради депутати віддали в оренду котельню на вул. Благоєва для ГО "Ужгородська федерація боксу". Термін оренди - до 2050 року. 

Також депутати Ужгородської міської ради не дозволили КП "Агромікс" списати техніку на брухт. Відповідний проект рішення не набрав достатньої кількості голосів. 

Реабілітаційний центр для інвалідів та бійців АТО дозволили будувати

Депутати Ужгородської міської ради дозволили розробляти детальний план території для розміщення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів АТО по вул. Ф. Тихого, 13"б". Виконуватиме цю роботу ТОВ «Вертикаль-Проект».

Гаражів на Легоцького не буде

Після скарг місцевих жителів обранці скасували рішення про надання земельних ділянок для будівництва трьох гаражів поруч із будинком №17 на вулиці Легоцького. У попередньому рішенні знайшли невідповідність містобудівній документації. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com