image

Що приймали сьогодні ужгородські депутати на сесії міськради

Скандалу не було. "Кірпічку" поділити не дали

Найбільший скандал очікувався навколо парку Перемоги, або так званої "Кірпічки", яку чомусь вирішили забудувати, хоча біля озера явно напрошується рекреаційна зона.

На сесію прийшли громадські активісти, які мали кілька емоційних виступів. насправді, вже до сесії було зрозуміло, що влада міста не піде на проти думки громади і це засвідчило голосування: "Кірпічку" ділити на зони не будуть і вона залишиться цілісною і без додаткової забудови.

Після того, як з "Кірпічкою" вирішилося, на сесії стало взагалі сумно. Тим більше, що відразу після питання про "Кірпічку" на трибуну вийшов прокурор міста Кириленко, щоб прозвітувати про підсумки прокуратури протягом 8 місяців. Це була нудна доповідь з нікому непотрібними цифрами про стан злочинності. Прокурор похвалився, що злочинів стало менше на 10%, але деякі види злочинності зростають.

Далі депутати підтримали ряд медичних програм: медичне обслуговування ветеранів, боротьба з туберкульозом та цукровим діабетом. онкологічними захворюваннями.

Згодом депутати затвердили частку на погашення кредитів ОСББ на утеплення будинків та капремонти.

Були на сесії і земельні питання. Депутати дозволити приватизувати раніше орендовані земельні ділянки. Обійшлося без скандалів, хоча дехто прагнув знати цифри, скільки місто отримає від продажу земельних ділянок.

 

0 коментарів


Написати коментар

Loading...