image

Секретар Ужгородської міськради Мелкумян у підпалі його автомобіля бачить виключно політичні мотиви

Секретар Ужгородської міськради Арсен Мелкумян повідомив, що для злочинців мотивом підпалу його автомобіля могли бути виключно політичні мотиви, а не бізнесові чи національні

Ряд видань опублікували коментар Арсена Мелкумяна щодо підпалу його автомобіля. 

Секретар ради повідомив, що його неможливо залякати і життя триває.

Арсен Мелкумян розповів, що йшов у політику не з меркантильних інтересів, бо вже мав 25-річний досвід ведення бізнесу в Ужгороді і прийшов у раду цілком забезпеченою людиною. Тож якісь бізнесові причини інциденту однозначно відкидає. 

«За всі роки розвитку підприємництва на Закарпатті всі, хто мав зі мною справу, добре знають мене як людину слова. Ніколи нікого не підводив і не зраджував. І не збираюся це робити. Люблю це місто. Воно дало мені, 16-річному, свого часу прихисток. Тут я знайшов друзів та однодумців. Створив успішний бізнес. Сім’ю. Тут народилися мої діти.

Тому я маю певні зобов’язанням перед ним, моїм другим після Степанакерту рідним містом – Ужгородом. Це і стало мотивацією йти в депутати. Я представляю президентську партію і роблю все для того, щоб довести її престиж та дієвість. Але, зрозуміло, не всім це подобається. Тому в тому, що сталося, вбачаю політичні мотиви. Мені, як і кожній людині, є що втрачати, але не в моєму характері лякатися чи відступати. Раз взявся, значить, треба довести справу до кінця. Навіть якщо хтось і розраховує мене залякати чи змусити відступити. Розраховую на професійність правоохоронних органів. Доки тривають слідчі дії, не можу щось більше коментувати», – розповів Арсен Мелкумян.

Як ми повідомляли, невідомі підпалили автомобіль секретаря міськради.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com