image

Силовики проводили обшуки в угорських організаціях Закарпаття за ухвалою Запорізького суду

Товариство угорської культури Закарпаття поширило заяву з приводу обшуків 

Як ми повідомляли, сьогодні  СБУ вирішила провести обшуки в установах закарпатських угорців та помешканні лідера закарпатських угорців Василя Брензовича.

Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС) вважає це безпрецедентним і грубим втручанням.

Про це йдеться в заяві КМКС.

У заяві йдеться про те, що обшуки проводяться за ніби то рішенням... Запорізького суду у кримінальній справі про сепаратизм, у якій закарпатських угорців звинувачують у посяганні на цілісність держави, "примусову зміну кордонів та нанесення шкоди державі".

"ТУКЗ-КМКС вважає, що насправді це запланована операція, здійснена на сфабрикованих політичних звинуваченнях, метою якої є не лише унеможливити діяльність угорських організацій, а й залякати угорців Закарпаття та їхніх керівників", - йдеться в заяві.

Угорці Закарпаття вимагають від влади негайно припинити "полювання на відьом" і звертають увагу Угорщини та міжнародних організацій на політичний тиск з боку силовиків на угорську національну меншину.

У заяві йдеться про те, що такі дії силовиків псують імідж України і не сприяють покращенню добросусідських відносин між Україною та Угорщиною. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com