image

Скандал навколо загадкової смерті дівчини-поліцейської на Закарпатті

У Берегові померла молода дівчина-поліцейська 

Дівчину доставили до лікарні, а через три дні вона померла. Однак у батька дівчини виникли підозри, що дівчина померла насильницькою смертю, бо стала на заваді наркомафії. 

26-річна Катерина Карнаухова влаштувалася в поліцію тільки в жовтні минулого року. Її батько є відомим ветераном АТО, він служив у батальйонах "Азов" та "Донбас". Саме він вимагає прискіпливого розслідування смерті доньки. 

З цього приводу ВО "Свобода" також вимагає розслідування. 

"Катерина найвірогідніше була вбита через свою професійну діяльність, будучи лейтенантом Берегівського відділення ГУ Національної поліції України в Закарпатській області, вийшла на слід наркоторгівців. Вимагаємо прозорого та неупередженого розслідування смерті Катерини Карнаухової та притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних осіб", - йдеться в повідомленні "Свободи". Окрім того, "свободівці" погрожують "прямими діями" проти винуватців у випадку ігнорування їхніх вимог. 

У лікарні повідомили, що дівчина дійсно була у них і померла вона від аневризми судин головного мозку і жодних слідів насильницької смерті на тілі поліцейської не було. 

У свою чергу в поліції повідомили, що з приводу смерті колеги відкрите провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ, та призначено додаткові експертизи. Останнє слово в цій трагічній історії повинне сказати Закарпатське обласне бюро судово-медичної експертизи. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com