image

Стало відомо, від чого помер єпископ Мілан Шашік

Єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан Шашік помер не від коронавірусної інфекції

Як повідомляє RISU, владика Шашік помер від тромбу. Останнім часом він страждав на варикоз та тромбофлебіт і саме тромб став причиною його смерті.

Напередодні Мілан Шашік відчув себе недобре і навіть зробив тест ПЛР на коронавірусну інфекцію. У лікарню він потрапив із задухою і були побоювання, що у владики саме коронавірусна інфекція. Однак, тест був негативним, у владики коронавірусу не було. При цьому, результат тесту став відомим лише сьогодні - наступного дня після смерті Шашіка. 

Незадовго до смерті Мілан Шашік щось передчував. "Ще перед початком пандемії він написав заповіт, у якому просить вибачення, якщо когось образив. Просить про молитву. Заповіт написаний так, наче він дійсно відчував, що у скорому часі Господь його візьме!», - розповів єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл Лущак.

Як ми повідомляли, у вівторок о 23.00 у одній із лікарень Ужгорода помер Єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан Шашік.

Він народився  17 вересня 1952 року в Словаччині. В Україні розпочав службу у 1992 році. у 2009 – отримав українське громадянство. Мукачівську греко-католицьку єпархію очолив з благословіння Папи Івана Павла ІІ у 2002 році як Апостольський Адміністратор, а за 8 років став ординарієм.

В неділю ввечері, 19 липня, з владикою Міланом можна буде попрощатися в Ужгородській греко-католицькій богословській академії імені Теодора Ромжі.

Заупокійна літургія відбудеться в понеділок, 20 липня, в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому соборі.

Поховають владику Мукачівської греко-католицької єпархії у крипті храму.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com