image

Стихія: Дорогу до Говерли повністю змило дощем

У результаті аномальних злив було повністю змито дорогу до Говерли

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатського управління лісо-мисливського господарства.

Ми повідомляли про те, що потужні зливи наробили біди у багатьох районах області. Екологи вважають, що значною мірою винуватими є і самі люди.

Селеві потоки зносили в села багато деревини, яка мала б лісівниками якось використовуватися і оброблятися. Самі ж лісівники переконують, що ця деревина була знесена селевими потоками з боку природного заповідника.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ наводить слова директора "ДП Рахівське ЛДГ" Володимира Приступи, який заявив:  "Роботи продовжуються, працівники лісового господарства та ДСНС України в Закарпатській області очищають господарські двори. Дощ не йде. Рівень води наполовину зменшився. Наразі тривають роботи з розчищення глини в урочищі Лешу (Білотисянськетлісництво); в урочищі Бребоя (Щаульське лісництво) розчищається прохід під мостом та формується русло потоку. Прохід сягав всього 1,5 метри. Гравій з під мосту вивозиться на підсипку лісових доріг. Урочище Квасний ріку забило старими порубочними рештками з урочища Головач, Маргіту і Радомир. Комісією, яка працює над встановленням наслідків негоди встановлено, що рештки деревини в Устєріцькому лісництві, які зійшли у ріку - це порубані рештки з Карпатського біосферного заповідника без вилучення у постійного лісокористувача. Одне з дерев було порубане сокирою у 50-х роках. Дорога протяжністю 2,5-3 км на Говерлу повістю зруйнована".

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com