image

Суд 7 годин оголошував вирок підсудним по мукачівській справі націоналістам. Підсудних виправдали

Суд в Ужгороді почав зачитувати вирок членам "Правого Сектору", яких звинувачували за події у Мукачеві у липні 2014 року, ще з десятої години ранку

Більшість звинувачень з підсудних знято. Зокрема, статті про тероризм та бандитизм.

Зокрема, було знято звинувачення за два особливо тяжкі і два тяжкі злочини, у т. ч. блокування шляхів в епізоді АЗС, бо доведено, що блокувала міліція.
По статтям 257- виправдано, ч.2 ст.129 - виправдано, ч.4 ст 345 - перекваліфіковано на ч.1 ст.345, Ч.2 ст.121 - виправдано.

По ходу зачитування вироку, підсудних звільняли.

"Володимир Бурча точно вже на волі, санкцію відбуто! Щодо Горбенка - теж термін відбутого покарання вже перевищує, від відбування покарання звільнити! Мунчак так само! Щодо Деяка треба рахувати, бо він через певні перипетії має менший термін у СІЗО, ніби виходять чотири місяці, але запобіжний не змінено до вступу вироку, ніхто його не садить.

Оголошують про покарання. Не знаючи змісту статей і санкцій за ними, неможливо порахувати термін призначеного ув'язнення. Судді оголошують, що хлопці на цей момент вже відбули ув'язнення, яке зараховується як 3 роки і 8 місяців (за законом Савченко, бо день в СІЗО за два під вартою), і якщо призначене буде меншим, під варту не братимуть. Запобіжні (поруки) нікому не змінили.
Чекаємо на підсумок суду і коментарі захисту", - написала журналіст Алла Хаятова.

Як ми повідомляли, ще 17 травня відбувся  суд, який зняв з підсудних звинувачення в тероризмі.

Тим не менше, "правосеків" у  "мукачівській справі" судять за статтею бандитизм. Зі слів адвокатів, це робиться навмисно, щоб і надалі тримати підсудних під вартою.

Тим не менше, судова тенденція була такою, що  учасників перестрілки від Правого сектору суд виправдає.

Зрештою, так і сталося.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com