image

Суд присудив рік тюрми редактору газети Виноградова

Виноградівський районний суд Закарпатської області виніс вирок стосовно колишнього редактора газети Виноградівської районної ради "Новини Виноградівщини" Василя Кіша

Суд виніс вирок покарати редактора газети Василя Кіша одним роком позбавлення волі і звільнити Кіша від покарання у зв'язку із закінченням строку давності.

Про це йдеться в документах вироку суду, які оприлюднив колишній голова Виноградівської райради Олег Любімов.

Олег Любімов написав у соцмережах, що сам привів Василя Кіша на посаду головного редактора, але далі були "тотальна брехня проти опонентів регіоналів, недопущення на шпальти газети політичних противників, повна відмова від співпраці з представниками районної ради, зневага до функціональних обов'язків та законів...".

"Депутатська комісія провела перевірку фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Новини Виноградівщини" та виявила величезну кількість порушень у роботі редактора. Я, як голова районної ради передав напрацювання комісії до правоохоронних органів для подальшого реагування. У підсумку вироком Виноградівського районного суду Закарпатської області колишнього керівника КП "Районний редакційно-видавничий комплекс "Новини Виноградівщини" Василя Кіша визнано "винуватим у скоєнні кримінального правопорушення", передбаченого ч.2 ст.191 КК України" та призначено йому покарання "у виді 1 (одного) року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями, строком на 1 рік", -- написав Любімов.

Олег Любімов є партійним функціонером партії Віктора Балоги Єдиний Центр. Василь Кіш є людиною колишнього народного депутата від Партії регіонів Івана Бушка і нині очолює інтернет-видання "Голос Карпат", яке належить Бушку.

Іван Бушко став нардепом, перемігши на округу рідного брата Віктора Балоги -- Івана Балогу, який на той час був головою Закарпатської облради.

Саме на той час припадало найбільше протистояння між головою Виноградівської райради балогівцем Олегом Любімовим та редактором газети Виноградівської райради бушківцем Василем Кішем.

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com