image

Суд у Мукачеві позбавив скандального суддю Ротмістренка водійських прав на півроку

Сьогодні у Мукачеві відбулося судове засідання щодо скандального ужгородського судді Михайла Ротмістренка, якого поліція вдруге зупинила за порушення ПДР

Все було схоже на те, що судді Ротмістренку знову вдасться "відмитися". Ротмістренко не прийшов на засідання, але суд вирішив розглянути справу у його відсутності.

"Судді прийшли до висновку, що в діях Михайло Ротмістренко, який 9 грудня о 23:00 в м. Ужгороді по вул. Собранецька, керуючи автомобілем «BMW X5», не виконав вимогу працівника поліції про зупинку транспортного засобу, завчасно подану за допомогою гучномовця.

Через наявний склад правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП, судді наклали на Михайла Ротмістренка адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами на строк шість місяців", - повідомляє Мукачівський міськрайонний суд.

Суддя Михайло Ротмістренко явно затягував справу.  Але цього разу не все вийшло.

Нагадаємо, що суддя Ужгородського міськрайонного суду Михайло Ротмістренко вперше був  виявлений поліцією п'яним за кермом в середині серпня. Але його колеги із  Мукачівського суду змогли "відмити" суддю-п'яницю, навмисно затягнувши справу. 

Свою чорну справу роблять і закарпатські  наркологи під керівництвом Василя Кручаниці, бо тривалий час "відмазують" чиновників, які попадаються поліції нетверезими за кермом.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com