image

Суд визнав незаконним звільнення директора аеропорту «Ужгород» Олега Коцюби

17 травня, відбулося засідання Ужгородського міськрайонного суду, на якому визнано протиправним звільнення у травні 2022 року директора «Міжнародного аеропорту «Ужгород» генерала Олега Коцюби.

Суд скасував рішення Закарпатської обласної ради від 19.05.2022 як незаконне, і зобовʼязав раду негайно поновити О. Коцюбу на посаді з виплатою відповідної грошової компенсації.

Нагадаємо, Олега Коцюбу призначили керівником міжнародного аеропорту «Ужгород» у травні 2021 року, контракт мав тривати чотири роки. Але вже 19 травня 2022 року, на сесії Закарпатської обласної ради депутати достроково розірвали контракт із керівником аеропорту.

Причиною такого рішення, за словами керівництва облради, стала заборгованість аеропорту перед працівниками підприємства, перед Пенсійним фондом України та відсутність відповідей керівника КП на запити керівництва та депутатів обласної ради.

Олег Коцюба заявив, що вважає рішення обласної ради незаконним, а звинувачення щодо невиплати зарплат і заборгованості перед Пенсійним фондом – безпідставними.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com