image

Судитимуть державного реєстратора, який незаконно позбавив закарпатців помешкань

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора однієї із сільських рад Хустського району за фактом позбавлення закарпатців права власності на належне їм нерухоме майно.

Слідством встановлено, що протягом 2018-2019 рр. посадовець, використовуючи заздалегідь виготовлені та підроблені офіційні документи щодо реєстрації права власності на предмет іпотеки, зареєстрував за кредитними установами право власності на 4 об’єкти нерухомості. Йдеться про квартири та житлові будинки з належними до них надвірними спорудами, розташовані в Ужгороді. При цьому громадяни, які в них проживали, про незаконні дії реєстратора навіть не знали. 

Так, посадовець здійснив перереєстрацію вказаних об’єктів, загальна вартість яких – понад 10 млн грн. При цьому, він порушив вимоги Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», відповідно до якого нерухоме житло, яке є предметом іпотеки, не може бути примусово стягнене.

Обвинувальний акт скеровано до Хустського районного суду.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com