image

Суперпопулізм: Біля Середнянського замку зрізали туристичний стенд, щоб голова ОДА поставив свій

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров сьогодні відкрив прозорий туристичний стенд біля Середнянського замку. 

Це стенд для візуалізації того, як раніше замок виглядав. 

На відкриття зігнали журналістів та активістів партії Петрова Слуги Народу та партії Рідне Закарпаття, які є політичними партнерами Слуг.

Звичайно, що у день перед виборами це вже можна подавати не як політичну агітацію, а як захід з метою туристичної привабливості регіону.

Але, як виявилося, ще на початку цього місяця місцевий активіст В'ячеслав Пилип вже встановив на цьому місці стенд-візуалізацію. Він перед тим вивчав історичні довідки про замок і відтворив його на стенді. Подібні стенди він бачив у Сербії. І тоді вирішив зробити у себе в селі.

c56401c45d4cff268c081b56d4eb209a

І ось сьогодні цей стенд зрізали. Лише для того, щоб встановити подібний, але з офіційним відкриттям. І відкривав його той, кого можна спокійно назвати чемпіоном області з популізму, перший номер у списку кандидатів до обласної ради від Слуг Народу, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. І привіз ще людей від Слуг та партії контрабандистів для масовки.

Це той самий, який на рекламу у Фейсбуці тратить більше, ніж офіційно заробляє. І той самий, який постійно перераховує скільки побудував амбулаторій чи садочків, хоча всім зрозуміло, що він вже лише "добудовував", бо будівництво починалося ще до нього. 

Нехай це залишається на совісті Петрова. Прикро тільки, що сотні закарпатців обдарюють такі популістські дії голови ОДА схвальними коментарями.

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com