image

Тарас Деяк пояснив, чому влаштував бійку

Як ми вже повідомляли, сьогодні вночі в одному з ужгородських барів сталася бійка. Одним з правопорушників виявився лідер "Карпатської січі" Тарас Деяк.

В інтерв'ю З акарпаття онлайн Т. Деяк повідомив, що приводом до конфлікту стало жорстоке побиття їхнього побратима окремими відвідувачами вказаного закладу. З його слів, того били навіть стільцем по голові, у підсумку чого медиками довелося накладати на рани на голові 6 швів. Коли побратими, які, зі слів Т. Деяка, перебували неподалік, поблизу 1-ї школи, побачили скривавленого товариша, вони кинулися шукати його кривдників.

Те, що відбувалося в зазначеному закладі далі, видно на відео.

Т. Деяк називає конфлікт провокацією і вказує на те, що на відео немає тієї частини, де йдеться про побиття товариша. І наголошує на тому, що коли його і його товариша, мешканця села Кам'янське на Іршавщині Богдана Чедрика, вже затримала поліція, до них підходив один з провокаторів і неодноразово повторював: "Ну що, патріотікі, попалися?!", та "Ну що, "Карпатска Січ", тепер вам п***а". Те, що серед "опонентів" справді були особи, що поводилися провокативно, видно з відео з затримання, що його опублікувало Мукачево.нет.

Зі слів Т. Деяка, учасників конфлікту з протилежного боку правоохоронці не затримували.

На те, що ситуація справді була певною мірою провокативною, вказує той факт, що відео і світлини з місця події, які односторонньо висвітлюють конфлікт, ще до офіційного висвітлення події опинилися в розпорядженні одного з "жовтих" закарпатських ЗМІ, "русинсько" орієнтації.

Варто пам'ятати, що цей конфлікт відбувся на тлі угорсько-українського політичного протистояння щодо мовних аспектів закону про освіту і точно буде використаний для нагнітання ситуації.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com