image

Три жорстокі вбивства за кілька днів сталися на Закарпатті

Поліція Закарпаття занепокоєна ростом жорстокості 

Вбивства відбувалися протягом кількох днів і всі три вбивства були викриті за лічені години.

В Ужгороді по вулиці Плєханова двоє чоловіків розпивали спиртне. Між ними виникла сварка. Один із чоловіків вихопив ніж і вдарив товариша прямо в серце. Поліція прибула на місце і констатувала смерть. Вбивцю розшукали вже через дві години і той визнав провину.

У сусідньому Перечинському районі драма сталася в селі Зарічево. Було виявлено труп чоловіка, на якому нарахували 30 ножових поранень. Поліція швидко розкрила це вбивство. Як виявилося, 53-річного чоловіка жорстоко вбив його 16-річний племінник. Вони жили разом. Чоловік постійно вживав алкоголь і вів себе агресивно. Хлопець розповів, що зарізав свого дядька, а потім труп закопав неподалік будинку. Однак згодом викопав і переніс тіло на видне місце.

Поруч, у селі Мирча Великоберезнянського району, 37-річний чоловік, у стані алкогольного сп'яніння, зайшов вночі до 22-річного хлопця, який жив по сусідству, і попросив сигарету. Отримавши відмову, взяв кирку і вдарив хлопця по голові. Хлопець помер. Поліція також дуже швидко розкрила це вбивство. 

Поліція у всіх випадках діяла оперативно. Однак статистика для звітності явно зіпсована.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...